Ferrero Rocher veganda?

Ferrero Rocher veganda?
Ferrero Rocher veganda?
Anonim

Və bizim uğurlarımız artıq vegan Ferrero Rocher-stil şokoladları da ala biləcəyiniz xəbəri ilə davam edir. … Bununla belə, onlar şəkər, kakao tozu, kakao kütləsi, kakao yağı əvəzedicisi, qoz, buğda unu, duz, fıstıq, soya, buğda və qlütendən hazırlanır – bu o deməkdir ki, tamamilə vegandır.

Ferrero Rocherdə süd varmı?

Tərkibi südlü şokolad, şəkər, kakao yağı, kakao kütləsi, yağsız süd tozu, kərə yağı, emulqator kimi lesitin (soya), vanilin (süni ləzzət), fındıq, palma yağı, buğda unu, zərdab (süd), az yağlı kakao tozu, natrium bikarbonat (mayalandırıcı) və duz.

Ağ Ferrero Rocher vegandır?

Bəli, Ferrero Rocher vegetarianlar və ya ən azı süd məhsulları istehlak etməyə hazır olan Lakto-vegetarianlar üçün uyğundur. Ferrero Rocher, süd törəmələri olan yağsız süd tozu və qatılaşdırılmış yağ kimi inqrediyentləri ehtiva edir, buna görə də veganlar üçün uyğun olmasa da, vegetarianlar adətən onları yeyirlər.

Ferrero Rocher süd məhsulları pulsuzdurmu?

Təəssüf ki, orijinal Ferrero Rocher inqrediyentlərinə süd tozu, qatılaşdırılmış yağ, zərdab tozu, zərif şəkər və buğda unu daxildir. Buna görə də, onlar allergen və ya veqan dostu deyil. Üstəlik, onların tərkibində palma yağı da var!

Ferrero Rocher təmiz vegetariandırmı?

Ferrero UK Ltd ona cavab yazaraq Ferrero Rocher şokoladlarının Prestij Paketinin bir hissəsi kimi satıldığını açıqladı,tərkibində heyvan mənşəli zərdab ola bilər. … İstehsalçı, yenə Ferrero, "təminat verə bilməz" tərkibində heyvan mənşəli zərdab olmadığına.

Tövsiyə: